ZADÁME 2 FENKY !!!

24.10.2012 10:41

3.10. 2012 SE NÁM NARODILO 5 ŠTĚŇÁTEK - 2 PSI A 3 FENY

ZAHRANIČNÍ KRYTÍ V RAKOUSKU - VOLNÉ 2 FENKY


Fotogalerie štěňátek ZDE.

 

Ecco v. Satansberg   Bara Extra Temperamen

Ecco vom Satansberg, IPO3
 
Bára Extra Temperament, IPO3
HD-A, ED-0   HD-A

IPO3
 
IPO3, VPG3
Závody:
1. místo - OGV IPO Siegerpruefung
(98, 95, 96)

3. místo - VBSO Belgier Siegerpruefung
(97, 93, 90)

2. místo - 1. FCI IPO Kvalifikace pro rok 2013
(93, 96, 98)
 
  Závody:
úč. MR BO 2011
 

Ecco je pes z pracovní linie převážně německé pracovní krve např. Lowenfels, v.d. Wautz nebo v. Haus Mecki. Jeho děda je vynikající belgický NVBK pes A´Tim - VIDEO. Jeho druhý děda vynikající a známý Daneskjold Lupus.

Ecco je středně velký, silný a tmavě hnědý pes, který vyniká především svou dominantní a sebevědomou povahou, tak jako jeho sourozenci. Pochází z několikrát opakovaného vrhu (Ero x Querra) - pro své vynikající kvality v povaze, tvrdost, razanci, opravdovost a pevné zdraví. Ecco je temperamentní pes, s velkým zájmem o míčky a výborný stopař.

Svou závodní kariéru začal až v letošním roce a to hned účastí na třech velkých závodech (o 30-50 závodnících)odpovídajících vylučovacím závodům pro Mistrovství světa FCI a Mistrovství republiky belgických ovčáků. Na třech závodech získal první, druhé a třetí místo s vynikajícímí body. Doufám, že se kvalifikuje na Mistrovství světa FCI v roce 2013:).

Bára Extra Temperament je středně velká, statná fenka po Woppy v.d. Simmeringer Haide a Cedrikovi Astape - Mistrovi policie ČR 2007 a Mistrovi cizinecké a pohraniční policie ČR 2007. Je to velmi tvrdá a dominantní fena, s dobrou dávkou přirozené agresivity a zloby. Výborná aportérka, s dobrým temperamentem.

Bára je polosestrou Fantasie Extra Temperament, která získala na letošním Mistrovství republiky belgických ovčáků krásné 3. místo a rovněž polosestrou Fixi Extra Temperament - která získala 3. místo pro změnu na Mistrovství republiky belgických ovčáků Slovenska. Obě fenky Fantasia a Fixi předvedly výbornou práci na obraně i na stopě.

U těchto štěňátek očkekáváme povahu vhodnou k výcviku s velkou chutí do práce, výborným nosem a velkou razancí na obranách. Po rodičích budou štěňátka také hodně dominantní vhodná k policii nebo výcvik IPO. Očekáváme také sytě hnědou barvu, plné masky a pěkné kostry.